ATTINY861V-10SUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATTINY861V-10SUR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ATTINY861V-10SURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATTINY861V-10SUR fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57995 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) FLASH Series AVR® ATtiny
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 10MHz eskatzen Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programaren memoria mota 8KB (4K x 16) Programaren Memoria Tamaina USI
Beste izenak 1611-ATTINY861V-10SURDKR Osziladore mota A/D 11x10b
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Sistema eragilea AVR
Zabaldutako deskribapena AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH deskribapena IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Datuen SRAM Byteak 512 x 8 Datuen bihurgailuak 1.8 V ~ 5.5 V