LM3S1958-IQC50-A2
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM3S1958-IQC50-A2
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
90 pcs
  • Mezua
LM3S1958-IQC50-A2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM3S1958-IQC50-A2 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5033 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14)
Abiadura 50MHz Series Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 256KB (256K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Beste izenak 726-1111
LM3S1958-IQC50
LM3S1958-IQC50-ND
LM3S1958IQC50A2
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 52
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)