LM2597HVN-3.3/NOPB
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM2597HVN-3.3/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-DIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
LM2597HVN-3.3/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM2597HVN-3.3/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27727 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Abiarazi Buck Tentsioa - Irteera (Max) 3.3V
Tentsioa - Input (Max) 60V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 4.5V
Tentsioa - Tasa 8-PDIP Series SIMPLE SWITCHER®
RoHS egoera Tube Erreguladorearen Topologia 500mA
polarizazio 8-DIP (0.300", 7.62mm) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa 1 Irteera Step-Down
Beste izenak *LM2597HVN-3.3/NOPB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
DAC kopurua 150kHz Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LM2597HVN-3.3/NOPB Zabaldutako deskribapena Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
deskribapena IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-DIP Kontaktuen balorazioa @ tentsioa Positive