2220JA250472KXTB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250472KXTB16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220JA250472KXTB16
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Fitxak: 2220JA250472KXTB16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
2220JA250472KXTB16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220JA250472KXTB16 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55987 pcs Datuen fitxa 2220JA250472KXTB16.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC tolerantzia 4700pF
Lodiera (Max) X7R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety
balorazio X1, Y2 polarizazio 2220 (5750 Metric)
Beste izenak 1608-1164-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 2220JA250472KXTB16 Lead Style 0.165" (4.20mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 4700pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220