2220J5000123JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220J5000123JFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 500V C0G 2220
Fitxak: 2220J5000123JFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
2220J5000123JFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220J5000123JFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.012UF 500V C0G 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38031 pcs Datuen fitxa 2220J5000123JFR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 500V
tolerantzia 0.012µF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability balorazio -
polarizazio 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 2220J5000123JFR Lead Style 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.012µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 0.012UF 500V C0G 2220