1812Y1K00473MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y1K00473MDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 1000V X7R 1812
Fitxak: 1812Y1K00473MDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812Y1K00473MDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y1K00473MDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.047UF 1000V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66878 pcs Datuen fitxa 1812Y1K00473MDR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 0.047µF Lodiera (Max) X7R (2R1)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive, Boardflex Sensitive balorazio AEC-Q200
polarizazio 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1812Y1K00473MDR Lead Style 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.047µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 0.047UF 1000V X7R 1812