1812Y0500123KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812Y0500123KFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 50V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812Y0500123KFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1812Y0500123KFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812Y0500123KFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.012UF 50V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67383 pcs Datuen fitxa 1812Y0500123KFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 0.012µF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Boardflex Sensitive balorazio -
polarizazio 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1812Y0500123KFT Lead Style 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.012µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 0.012UF 50V C0G/NP0 1812