1812J2000121GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J2000121GFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812J2000121GFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1812J2000121GFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J2000121GFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66227 pcs Datuen fitxa 1812J2000121GFR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 200V
tolerantzia 120pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series - RoHS egoera -
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1812J2000121GFR Lead Style 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 120pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% deskribapena CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1812