1812J1K00120GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812J1K00120GFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 1KV C0G/NP0 1812
Fitxak: 1812J1K00120GFT.pdf
  • Mezua
1812J1K00120GFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812J1K00120GFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 12PF 1KV C0G/NP0 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54531 pcs Datuen fitxa 1812J1K00120GFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 12pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series - RoHS egoera -
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1812J1K00120GFT Lead Style 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 12pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% deskribapena CAP CER 12PF 1KV C0G/NP0 1812