1808Y0500120KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y0500120KFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808Y0500120KFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y0500120KFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y0500120KFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188627 pcs Datuen fitxa 1808Y0500120KFR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 12pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera -
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1808Y0500120KFR Lead Style 0.079" (2.00mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 12pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 1808