1808J1000272JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808J1000272JDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 100V X7R 1808
Fitxak: 1808J1000272JDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808J1000272JDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808J1000272JDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2700PF 100V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170483 pcs Datuen fitxa 1808J1000272JDT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 2700pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Series - RoHS egoera -
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1808J1000272JDT Lead Style 0.079" (2.00mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 2700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 2700PF 100V X7R 1808