1210Y1K00103KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1K00103KDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210
Fitxak: 1210Y1K00103KDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210Y1K00103KDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1K00103KDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192753 pcs Datuen fitxa 1210Y1K00103KDR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 10000pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1210Y1K00103KDR Lead Style 0.079" (2.00mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210