1210Y1000332JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1000332JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1210
Fitxak: 1210Y1000332JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210Y1000332JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1000332JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218209 pcs Datuen fitxa 1210Y1000332JXR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 3300pF Lodiera (Max) X7R (2R1)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio AEC-Q200 polarizazio 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.079" (2.00mm) Altuera - Eserita (Max) -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 3300pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 1210