1210Y0250561FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y0250561FFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 25V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1210Y0250561FFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210Y0250561FFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y0250561FFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 25V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50917 pcs Datuen fitxa 1210Y0250561FFR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 560pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1210Y0250561FFR Lead Style 0.079" (2.00mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 560pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena CAP CER 560PF 25V C0G/NP0 1210