1206Y6300123JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y6300123JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206
Fitxak: 1206Y6300123JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y6300123JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y6300123JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 320980 pcs Datuen fitxa 1206Y6300123JXR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 630V
tolerantzia 0.012µF Lodiera (Max) X7R (2R1)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio AEC-Q200 polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.063" (1.60mm) Altuera - Eserita (Max) -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.012µF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 1206