1206Y1K50150JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y1K50150JCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206
Fitxak: 1206Y1K50150JCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y1K50150JCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y1K50150JCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 398343 pcs Datuen fitxa 1206Y1K50150JCR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV)
tolerantzia 15pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.063" (1.60mm) Altuera - Eserita (Max) -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 15pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 1206