1206J0250332KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0250332KFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206J0250332KFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206J0250332KFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206J0250332KFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206J0250332KFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270474 pcs Datuen fitxa 1206J0250332KFR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 3300pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1206J0250332KFR Lead Style 0.063" (1.60mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 3300pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 1206