0805J1000123KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J1000123KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 100V X7R 0805
Fitxak: 0805J1000123KXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
0805J1000123KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J1000123KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.012UF 100V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 614636 pcs Datuen fitxa 0805J1000123KXT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 0.012µF Lodiera (Max) X7R (2R1)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0805J1000123KXT Lead Style 0.051" (1.30mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 0.012UF 100V X7R 0805