0805J0630471JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0805J0630471JCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 63V C0G/NP0 0805
Fitxak: 0805J0630471JCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24000 pcs
  • Mezua
0805J0630471JCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0805J0630471JCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 470PF 63V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 708987 pcs Datuen fitxa 0805J0630471JCR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 63V
tolerantzia 470pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0805J0630471JCR Lead Style 0.051" (1.30mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 470pF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 470PF 63V C0G/NP0 0805