0603Y0630123JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0630123JDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 63V X7R 0603
Fitxak: 0603Y0630123JDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
0603Y0630123JDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0630123JDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.012UF 63V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462239 pcs Datuen fitxa 0603Y0630123JDR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 63V
tolerantzia 0.012µF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0603Y0630123JDR Lead Style 0.031" (0.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.012µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 0.012UF 63V X7R 0603