0603Y0630120KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603Y0630120KFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 63V C0G/NP0 0603
Fitxak: 0603Y0630120KFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603Y0630120KFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603Y0630120KFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 12PF 63V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 564452 pcs Datuen fitxa 0603Y0630120KFT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 63V
tolerantzia 12pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna High Reliability, Automotive balorazio -
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0603Y0630120KFT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 12pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 12PF 63V C0G/NP0 0603