0603J0500272JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0603J0500272JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
Fitxak: 0603J0500272JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
0603J0500272JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0603J0500272JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2700PF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 802827 pcs Datuen fitxa 0603J0500272JXT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 2700pF Lodiera (Max) X7R (2R1)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive balorazio AEC-Q200
polarizazio 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0603J0500272JXT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 2700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 2700PF 50V X7R 0603