0505J0505P60HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0505J0505P60HQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0505
Fitxak: 0505J0505P60HQT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0505J0505P60HQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0505J0505P60HQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45013 pcs Datuen fitxa 0505J0505P60HQT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 5.6pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0505 (1313 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0505J0505P60HQT Lead Style 0.050" (1.27mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 5.6pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.05pF deskribapena CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0505