T494C226K010AT
KEMETKEMET
T494C226K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494C226K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% 2413
Fitxak: T494C226K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
T494C226K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494C226K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% 2413 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91243 pcs Datuen fitxa T494C226K010AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 10V
Mota Molded tolerantzia 22µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Series T494
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 2413 (6032 Metric)
Beste izenak 399-10247-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T494C226K010AT Bizitza @ tenperatura. 400 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 2413 (6032 Metric) 400 mOhm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% 2413 eskaerak 2000 Hrs @ 85°C