T491A334K025AT
KEMETKEMET
T491A334K025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A334K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.33UF 25V 10% 1206
Fitxak: T491A334K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491A334K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A334K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.33UF 25V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1056211 pcs Datuen fitxa T491A334K025AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
Mota Molded tolerantzia 0.33µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series T491
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-10123-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T491A334K025AT Bizitza @ tenperatura. 15 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 0.33µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 0.33UF 25V 10% 1206 eskaerak 2000 Hrs @ 85°C