T491A105M025AT
KEMETKEMET
T491A105M025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A105M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 25V 20% 1206
Fitxak: T491A105M025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491A105M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A105M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1UF 25V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1159769 pcs Datuen fitxa T491A105M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-8266-2
T491A105M025AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
kapazitantzia 1µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491A105M025AH
T491A105M025AH
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 1.00UF 25.0V
Stockean: 694420 pcs
Deskarga: T491A105M025AH.pdf
RFQ
T491A105M025AT
T491A105M025AT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 1UF 25V 20% 1206
Stockean: 1159769 pcs
Deskarga: T491A105M025AT.pdf
RFQ
T491A105M020ZTZV99
T491A105M020ZTZV99
deskribapena: CAP TANT 1.00UF 20.0V
Deskarga:
T491A105M025AG
T491A105M025AG
Deskarga: T491A105M025AG.pdf
T491A105M025AT4380
T491A105M025AT4380