T356H107K006AT
KEMETKEMET
T356H107K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356H107K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL
Fitxak: T356H107K006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
T356H107K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356H107K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28986 pcs Datuen fitxa T356H107K006AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6.3V
Mota Conformal Coated tolerantzia 100µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.200" (5.08mm) Hornitzaileen gailuen paketea H
Tamaina / dimentsioa 0.299" Dia (7.60mm) Series T356, UltraDip II
RoHS egoera Bulk polarizazio Radial
Beste izenak 399-3658 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T356H107K006AT Bizitza @ tenperatura. 1.6 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.469" (11.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 100µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 1.6 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL eskaerak -