T350B155K035AT
KEMETKEMET
T350B155K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350B155K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.5UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: T350B155K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
T350B155K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350B155K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1.5UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78474 pcs Datuen fitxa T350B155K035AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 35V
Mota Conformal Coated tolerantzia 1.5µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.100" (2.54mm) Hornitzaileen gailuen paketea B
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm) Series T350, UltraDip II
RoHS egoera Bulk polarizazio Radial
Beste izenak 399-3549 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T350B155K035AT Bizitza @ tenperatura. 6 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.299" (7.60mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 1.5µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 6 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 1.5UF 35V 10% RADIAL eskaerak -