T110B156K020AT
KEMETKEMET
T110B156K020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T110B156K020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL
Fitxak: T110B156K020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
T110B156K020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T110B156K020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33953 pcs Datuen fitxa T110B156K020AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 20V
Mota Hermetically Sealed tolerantzia 15µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea B
Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) Series T110
RoHS egoera Bulk polarizazio Axial
Beste izenak 399-11292 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T110B156K020AT Bizitza @ tenperatura. 2.3 Ohm
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 15µF ±10% Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 2.3 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL eskaerak -