C917U620JZSDAAWL45
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C917U620JZSDAAWL45
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 62PF 440VAC SL RADIAL
Fitxak: C917U620JZSDAAWL45.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C917U620JZSDAAWL45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C917U620JZSDAAWL45 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 62PF 440VAC SL RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 762029 pcs Datuen fitxa C917U620JZSDAAWL45.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 440VAC
tolerantzia 62pF Lodiera (Max) SL
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series C900 RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y2
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C917U620JZSDAAWL45 Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 62pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 62PF 440VAC SL RADIAL