C907U150JYSDAAWL45
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C907U150JYSDAAWL45
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C907U150JYSDAAWL45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C907U150JYSDAAWL45 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 882949 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 400VAC
tolerantzia 15pF Lodiera (Max) SL
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm) Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm)
Series C900 RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y2
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C907U150JYSDAAWL45 Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 15pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL