C901U102MZVDAA7317
KEMETKEMET
C901U102MZVDAA7317 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C901U102MZVDAA7317
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Fitxak: C901U102MZVDAA7317.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C901U102MZVDAA7317ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C901U102MZVDAA7317 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1384635 pcs Datuen fitxa C901U102MZVDAA7317.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 440VAC
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) Y5V (F)
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm)
Series C900 RoHS egoera Tape & Box (TB)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Safety balorazio X1, Y2
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C901U102MZVDAA7317 Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 1000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL