C440C103J1G5TA7200
KEMETKEMET
C440C103J1G5TA7200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C440C103J1G5TA7200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 100V C0G/NP0 AXL
Fitxak: C440C103J1G5TA7200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C440C103J1G5TA7200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C440C103J1G5TA7200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 100V C0G/NP0 AXL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1044600 pcs Datuen fitxa C440C103J1G5TA7200.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 10000pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Series Aximax 400 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Axial Beste izenak 399-4519-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena CAP CER 10000PF 100V C0G/NP0 AXL