C430C563J3G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C563J3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.056UF 25V C0G AXIAL
Fitxak: C430C563J3G5TA.pdf
  • Mezua
C430C563J3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C563J3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.056UF 25V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 337036 pcs Datuen fitxa C430C563J3G5TA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 0.056µF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Series Aximax 400 RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling balorazio -
polarizazio Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C430C563J3G5TA Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.056µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 0.056UF 25V C0G AXIAL