C420C392G2G5TA7200
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C420C392G2G5TA7200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3900PF 200V C0G AXIAL
Fitxak: C420C392G2G5TA7200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
C420C392G2G5TA7200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C420C392G2G5TA7200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3900PF 200V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 517700 pcs Datuen fitxa C420C392G2G5TA7200.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 200V
tolerantzia 3900pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Series Aximax 400 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling balorazio -
polarizazio Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C420C392G2G5TA7200 Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 3900pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% deskribapena CAP CER 3900PF 200V C0G AXIAL