C410C682K1R5TA7200
KEMETKEMET
C410C682K1R5TA7200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C410C682K1R5TA7200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 100V X7R AXIAL
Fitxak: 1.C410C682K1R5TA7200.pdf2.C410C682K1R5TA7200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
C410C682K1R5TA7200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C410C682K1R5TA7200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 6800PF 100V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1190511 pcs Datuen fitxa 1.C410C682K1R5TA7200.pdf2.C410C682K1R5TA7200.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 6800pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Series Aximax 400 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Axial Beste izenak 399-4482-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 6800PF 100V X7R AXIAL