C335C123KAG5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C335C123KAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 12NF 250V C0G 10%
Fitxak: C335C123KAG5TA.pdf
  • Mezua
C335C123KAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C335C123KAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 12NF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 411276 pcs Datuen fitxa C335C123KAG5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C335C123KAG5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 12NF 250V C0G 10%