C331C362KAG5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C331C362KAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 10%
Fitxak: C331C362KAG5TA.pdf
  • Mezua
C331C362KAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C331C362KAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 402845 pcs Datuen fitxa C331C362KAG5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C331C362KAG5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 3.6NF 250V C0G 10%