C330C332KAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C330C332KAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 3.3NF 250V C0G 10%
Fitxak: C330C332KAG5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
C330C332KAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C330C332KAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 3.3NF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 363028 pcs Datuen fitxa C330C332KAG5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C330C332KAG5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 3.3NF 250V C0G 10%
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C330C332J2G5CA
C330C332J2G5CA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 3300PF 200V NP0 RADIAL
Stockean: 6455 pcs
Deskarga: C330C332J2G5CA.pdf
RFQ
C330C332J2G5TA
C330C332J2G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 112459 pcs
Deskarga: C330C332J2G5TA.pdf
RFQ
C330C332KAG5TA7301
C330C332KAG5TA7301
deskribapena: CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 RAD