C328C224MAR5TA
KEMETKEMET
C328C224MAR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C328C224MAR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20%
Fitxak: C328C224MAR5TA.pdf
  • Mezua
C328C224MAR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C328C224MAR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 446649 pcs Datuen fitxa C328C224MAR5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C328C224MAR5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 220NF 250V X7R 20%
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C328C224M2R5TA7301
C328C224M2R5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Stockean: 666211 pcs
Deskarga: C328C224M2R5TA7301.pdf
RFQ
C328C224MAR5TA7301
C328C224MAR5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 250V X7R RADIAL