C327C562K3G5TA7301
KEMETKEMET
C327C562K3G5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C327C562K3G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5600PF 25V C0G RADIAL
Fitxak: C327C562K3G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C327C562K3G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C327C562K3G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 5600PF 25V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 697476 pcs Datuen fitxa C327C562K3G5TA7301.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 5600pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.200" (5.08mm) Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Series Goldmax, 300 Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling
balorazio - polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) 0.320" (8.13mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate Formed Leads - Kinked
Zabaldutako deskribapena 5600pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 5600PF 25V C0G RADIAL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C327C562K2G5TA7301
C327C562K2G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 5600PF 200V C0G RADIAL
Stockean: 609463 pcs
Deskarga: C327C562K2G5TA7301.pdf
RFQ
C327C562KAG5TA
C327C562KAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 10%
Stockean: 502368 pcs
Deskarga: C327C562KAG5TA.pdf
RFQ
C327C562K3G5TA
C327C562K3G5TA
deskribapena: CAP CER RAD 5.6NF 25V C0G 10%