C327C223K5G5TA7301
KEMETKEMET
C327C223K5G5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C327C223K5G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Fitxak: C327C223K5G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C327C223K5G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C327C223K5G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 760264 pcs Datuen fitxa C327C223K5G5TA7301.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 0.022µF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.200" (5.08mm) Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Series Goldmax, 300 Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling
balorazio - polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) 0.320" (8.13mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate Formed Leads - Kinked
Zabaldutako deskribapena 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C327C223K3G5TA
C327C223K3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 22NF 25V C0G 10%
Stockean: 475118 pcs
Deskarga: C327C223K3G5TA.pdf
RFQ
C327C223KAG5TA7301
C327C223KAG5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.022UF 250V C0G/NP0 RAD
Stockean: 411545 pcs
Deskarga: C327C223KAG5TA7301.pdf
RFQ
C327C223K5G5TA
C327C223K5G5TA
deskribapena: CAP CER RAD 22NF 50V C0G 10%