C326C393KAG5TA
KEMETKEMET
C326C393KAG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C326C393KAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 39NF 250V C0G 10%
Fitxak: C326C393KAG5TA.pdf
  • Mezua
C326C393KAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C326C393KAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 39NF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229249 pcs Datuen fitxa C326C393KAG5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C326C393KAG5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 39NF 250V C0G 10%