C325C223K3G5TA7301
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C325C223K3G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 25V C0G RADIAL
Fitxak: C325C223K3G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C325C223K3G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C325C223K3G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.022UF 25V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 701694 pcs Datuen fitxa C325C223K3G5TA7301.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 0.022µF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.200" (5.08mm) Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Series Goldmax, 300 Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling
balorazio - polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate Formed Leads - Kinked
Zabaldutako deskribapena 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 0.022UF 25V C0G RADIAL