C325C120KAG5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C325C120KAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 12PF 250V C0G 10%
Fitxak: C325C120KAG5TA.pdf
  • Mezua
C325C120KAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C325C120KAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 12PF 250V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 845332 pcs Datuen fitxa C325C120KAG5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C325C120KAG5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 12PF 250V C0G 10%
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C325C120KAG5TA7301
C325C120KAG5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 RADIAL