C323C302G3G5TA
KEMETKEMET
C323C302G3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C323C302G3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3000PF 25V C0G RADIAL
Fitxak: C323C302G3G5TA.pdf
  • Mezua
C323C302G3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C323C302G3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3000PF 25V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249737 pcs Datuen fitxa C323C302G3G5TA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 3000pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.200" (5.08mm) Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Series Goldmax, 300 Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling
balorazio - polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate Formed Leads - Kinked
Zabaldutako deskribapena 3000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2%
deskribapena CAP CER 3000PF 25V C0G RADIAL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C323C302FAG5TA
C323C302FAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 3000PF 250V C0G/NP0 RAD
Stockean: 91396 pcs
Deskarga: C323C302FAG5TA.pdf
RFQ
C323C302G3G5TA7301
C323C302G3G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 3000PF 25V C0G/NP0 RAD