C322C683K1G5TA
KEMETKEMET
C322C683K1G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C322C683K1G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 68NF 100V C0G 10%
Fitxak: C322C683K1G5TA.pdf
  • Mezua
C322C683K1G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C322C683K1G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 68NF 100V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 242767 pcs Datuen fitxa C322C683K1G5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C322C683K1G5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 68NF 100V C0G 10%