C318C121KAG5TA7301
KEMETKEMET
C318C121KAG5TA7301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C318C121KAG5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 250V C0G RADIAL
Fitxak: C318C121KAG5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C318C121KAG5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C318C121KAG5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 120PF 250V C0G RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 965953 pcs Datuen fitxa C318C121KAG5TA7301.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 250V
tolerantzia 120pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.200" (5.08mm) Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Series Goldmax, 300 Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling
balorazio - polarizazio Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Style - Altuera - Eserita (Max) 0.235" (5.97mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate Formed Leads - Kinked
Zabaldutako deskribapena 120pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 120PF 250V C0G RADIAL