C1210C154K5HAC7800
KEMETKEMET
C1210C154K5HAC7800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1210C154K5HAC7800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.15UF 50V X8R 1210
Fitxak: C1210C154K5HAC7800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
C1210C154K5HAC7800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1210C154K5HAC7800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.15UF 50V X8R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45797 pcs Datuen fitxa C1210C154K5HAC7800.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 0.15µF Lodiera (Max) X8R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1210 (3225 Metric) Beste izenak 399-10009-2
C1210C154K5HAC
C1210C154K5HACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.075" (1.90mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 0.15UF 50V X8R 1210