C1206R105K3RAC7800
KEMETKEMET
C1206R105K3RAC7800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206R105K3RAC7800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Fitxak: 1.C1206R105K3RAC7800.pdf2.C1206R105K3RAC7800.pdf3.C1206R105K3RAC7800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
C1206R105K3RAC7800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206R105K3RAC7800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 1µF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Series FT-CAP RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Boardflex Sensitive balorazio -
polarizazio 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-11925-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.075" (1.90mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1206